Get Adobe Flash player


Przedszkole Edu - Maluszek jest nową placówką, powstałą z pasji pracy i edukacji małych dzieci. Jego dyrektorem jest Jolanta Lebiecka, mianowany nauczyciel nauczania początkowego i założycielka działającego od października 2009 roku żłobka „Maluszek”.

Doświadczenie i  zaangażowanie w pracę z najmłodszymi dziećmi skutkowało potrzebą kontynuacji obecnej pracy w  dalszym etapie rozwoju dzieci. Stąd, jak również po części z inicjatywy Rodziców naszych podopiecznych powstało przedszkole Edu-Maluszek.

Żłobek i praca z najmłodszymi  jest ogromną pasją, w którą udało się zaangażować personel „Maluszka”. Praca w przedszkolu jest doświadczeniem, które stało się pasją dla starannie wyselekcjonowanej grupy nauczycielek traktujących swoją pracę jak misję, zaangażowanych w edukację dzieci, a przede wszystkim będących przyjacielem dla każdego z nich. Taka jest idea żłobka „Maluszek” i taka jest idea przedszkola „Edu-Maluszek .
Nasze działania skierowane są na tworzenie placówki przyjaznej dzieciom, z rodzinną atmosferą, gdzie rodzic ma wstęp i dostęp do nauczyciela, miejsca pobytu dziecka, ma prawo do uzyskania rzetelnej informacji na temat swojej pociechy i poczucie bezpieczeństwa, że dziecko jest bezpieczne a jego edukacja we wszystkich płaszczyznach przebiega prawidłowo.

Przedszkole znajduje się przy ul. Olsztyńskiej  3 C , na osiedlu "Trzy Żagle" .
Wybudowane jest zgodnie z nowoczesnymi standardami dla tego typu placówek. Przeznaczone jest dla 50 dzieci podzielonych na dwie grupy wiekowe, które pracują w komfortowych, kameralnych warunkach, pozwalających na indywidualne traktowanie każdego dziecka. 

"Edu - Maluszek"  jest czynny   w godzinach 6.45 - 17.00. Pracujemy przez 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej.

Przedszkole jest wpisane do ewidencji placówek niepublicznych Miasta Gdańska pod numerem 347/P/12.
                                      W związku z tym podlega nadzorowi Wydziału Edukacji i Kuratorium.
 

24487 wyświetleń Created by Multimedia Cafe www.mmcafe.pl, Illustrated by Virus Group www.virusgroup.pl
Ta strona używa cookies. Przeglądanie serwisu oznacza akceptację ich używania.