Placówki
Edu-Maluszek

Wkładamy całe serce w kształtowanie
małych umysłów

Kim jesteśmy?

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zaowocowało stworzeniem przedszkola na Przymorzu i w Oliwie oraz żłobka na Zaspie. U nas każdy Maluch czuje się bezpiecznie i chętnie powraca. Budujemy przestrzeń otwartą dla każdego, niezależnie od pochodzenia, koloru skóry czy wiary, jednocześnie ucząc szacunku do drugiej osoby. Dzieci w naszych placówkach odkrywają, doświadczają i rozwijają własne kompetencje osiągając solidne podstawy do rozpoczęcia edukacji szkolnej.

Zdrowie

Realizujemy programy edukacyjne uwrażliwiające dzieci na potrzebę dbania o zdrowie i środowisko. Tworzymy w naszych placówkach warunki do pełnego i właściwego rozwoju fizycznego.

W zakresie żywienia naszych placówek współpracujemy z młodą, ambitną firmą cateringową „Pyszotka” specjalizującą się w żywieniu dzieci. Menu naszych placówek jest indywidualnie układane dla nas jako zdrowe bio-jedzenie, bezcukrowe, z dużą ilością warzyw, owoców i kasz. Mamy też możliwość wpływu na planowanie diety podopiecznych.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Doskonale wiemy jak zadbać o naszych podopiecznych i czego potrzebują – same też jesteśmy matkami. Nasze najmłodsze maluchy, które nie mogą same opowiedzieć o swoim dniu, mogą być nadzorowane zdalnie przez rodziców dzięki monitoringowi, do którego dostęp macie tylko Wy.

Rozmowa to ważne narzędzie we współpracy z rodzicami, dlatego rozmawiamy z Wami tak często, jak tego potrzebujecie. Na bieżąco odpowiadamy na Wasze wątpliwości i pytania.

Rozwój

Wspieramy naturalną ciekawość i rozbudzamy w małych podopiecznych pasje. Różnorodne zajęcia pozwalają mieć styczność z tematami, z którymi niewielu rówieśników mogło nie mieć do czynienia. Realizujemy nasze działania w oparciu o nowoczesne programy edukacyjne i wspieramy je naszym doświadczeniem. Pokazujemy dzieciom, jak bardzo świat jest różnorodny i interesujący.

Wychodzimy z założenia, że doświadczenia budują każdego z nas, dlatego chcemy kreować te najbardziej pozytywne od najmłodszych lat.

Pozwól nam zaopiekować się Twoim Maluchem