Trzy filary naszej pracy

Dlaczego Edu-Maluszek?

Nie jest nam obojętne zdrowie Twojego dziecka

Dbamy o to, aby nasze posiłki były przygotowywane z najwyższej klasy produktów, które starannie dobieramy do potrzeb dzieci. Realizujemy programy edukacyjne uwrażliwiające dzieci na potrzebę dbania o zdrowie i środowisko. Tworzymy warunki do pełnego i właściwego rozwoju fizycznego.

To co w innych przedszkolach jest ekskluzywnym dodatkiem, u nas jest standardem.

zdrowie
bezpieczeństwo

Maluch jest u nas bezpieczny jak w domu

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Doskonale wiemy jak zadbać o naszych podopiecznych i czego potrzebują – same też jesteśmy matkami. Nasze najmłodsze maluchy, które nie mogą same opowiedzieć o swoim dniu, mogą być nadzorowane zdalnie przez rodziców przez monitoring, do którego dostęp macie tylko Wy.

Nie musicie się martwić o niebezpieczne przedmioty, niepowołane osoby w okolicy naszych filii oraz o wypadki. Dbamy o wszystko, żebyście Wy mogli spokojnie zająć się swoimi obowiązkami.

Każde dziecko jest ciekawe świata, pomagamy mu go odkrywać

Wspieramy naturalną ciekawość i rozbudzamy w małych podopiecznych pasje. Różnorodne zajęcia pozwalają mieć styczność z tematami, z którymi niewielu rówieśników mogło mieć styczność. Pokazujemy dzieciom, jak bardzo świat jest różnorodny i interesujący.

Wychodzimy z założenia, że doświadczenia budują każdego z nas, dlatego chcemy kreować te najbardziej pozytywne od najmłodszych lat.

rozwój dziecka

Rewelacyjne miejsce! Czysto, miło, podgląd z kamer dla rodziców. Koleżanki też by chciały posłać dzidziusie, ale chyba ciężko jest o miejsce - to najlepsza reklama dla nich.

Elenaopinia z portalu Trójmiasto.pl

Iwo chodził do Żłobka Maluszek odkąd skończył 6 miesięcy do 3 lat. W zasadzie mogę powiedzieć, że od początku zarówno żłobka, jak i Iwo 🙂 Codziennie rano pytał, czy może pójść do Cioci Busi. Nigdy nie płakał, z uśmiechem witał zarówno ciocie jak i dzieci. Dla mnie to jest najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam zarówno żłobek jak i współpracę z Panią Jolą, która podchodzi indywidualnie do każdego dziecka.

Monika Pujszoopinia z portalu Trójmiasto.pl

Moja córcia nie chce wychodzić ze żłobka i to jest najlepsza opinia , którą ona wystawia żłobkowi. Jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym tego miejsca na inne. Polecam.

mamaopinia z portalu Trójmiasto.pl

Przedszkole jest naturalną kontynuacją po żłobku Maluszek. Jesteśmy zachwyceni kontaktem z kadrą i ofertą zajęć. Świetne miejsce - dziękujemy.

Domaniewscyopinia z portalu Trójmiasto.pl

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzenia przedszkola. Personel wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Bardzo dobrze urządzone pomieszczenia i dużo ciekawych zajęć. Przy okazji blisko naszego osiedla.

GabiBaopinia z portalu Trójmiasto.pl