Żłobek na Zaspie

przytulny zakątek dla malucha

Rodzice i dzieci zawsze blisko

W naszej nowej placówce w Górnej Oliwie, niedaleko Olivia Business Centre uruchamiamy komfortowy oddział żłobkowy dla dzieci w wieku 1 rok-2 lata  oraz grupę przed przedszkolną 2-latków.
Obecnie trwają zapisy do obu grup !

Żłobek na Zaspie

Żłobek Edu-Maluszek był pierwszą z sieci placówek. To tutaj od samego początku mogliśmy wcielać w życie nasz pomysł na idealne miejsce dla dziecka. Staraliśmy się stworzyć przestrzeń bezpieczną i pełną ciepła, gdzie każde dziecko mogło zdobywać jak najwięcej cennych doświadczeń.

Budynek usytuowany na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, blisko linii autobusowych i nieopodal głównych arterii Gdańska. Ogrodzony i odpowiednio zabezpieczony. Ze stałym monitoringiem udostępnionym tylko rodzicom, przez co mogą Państwo stale obserwować co dzieje się z Waszym maleństwem. Wśród nas stale jest położna a opiekunki mają wieloletnie doświadczenie w pracy z maluchami.

Oddział żłobkowy w placówce w Oliwie ( ul.Jana Husa1) rusza od 19 września. Standard naszej pracy nie będzie odbiegał  od „Maluszka” z Zaspy !

dostosowany budynek
Przystosowany budynek

Budynek żłobka spełnia najwyższe normy dotyczące opieki nad małymi dziećmi. Jest bezpieczny i przyjazny małym dzieciom.
Placówka w Oliwie po generalnym remoncie prezentuje najwyższy komfort pobytu maluszków.

wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja

Łatwość dojazdu do obiektu i miejsce do krótkiego parkowania pozwala spokojnie przywieźć i odebrać brzdąca.

doświadczony personel
Doświadczony personel

Położna i opiekunki są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i zatrudnieniem. W chwili obecnej szkolimy personel, który będzie pracował w placówce w Oliwie.
Bez obaw możecie Państwo zostawić dziecko pod naszą opieką.

 „Kiedy szukaliśmy z żoną żłobka dla Jasia zwiedziliśmy chyba 6 placówek z czego 5 prywatnych (publiczna odpadła na starcie). […] Tylko w żłobku na Dygasińskiego spotkałem się z kamerami i dedykowanymi kontami dla rodziców. Możemy obserwować w pracy jak nasz syn spędza dzień. Dla mnie to chyba najbardziej fair układ z jakim się do tej pory spotkałem pomiędzy obietnicami żłobka a potrzebami rodziców i dziecka. Proste rozwiązanie i bardzo przekonujące.”

Pan Grzegorz  opinia z portalu Trójmiasto.pl

Nie ma miejsca na nudę

Oferta zajęć

Jak wygląda u nas dzień?

Przykładowy plan dnia

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa dzieci jesteśmy otwarci przez 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej. Standardowe godziny opieki nad maluchami zaczynają się od 6:30 a kończą o 17:00. Staramy się być elastyczni i oferujemy niestandardowe godziny opieki nad maluchami, również w weekendy.
Dzieci w trakcie pobytu mają u nas zapewnione 3 posiłki (śniadania, obiady i podwieczorki) i istnieje możliwość dostosowania ich do indywidualnych wymagań Państwa pociechy.

Prowadzimy dwie grupy z podziałem na wiek podopiecznych. Młodsza grupa poza pracą opiekuńczo-pielęgnacyjnyjną bierze udział w zajęciach stymulujących rozwój. Starszaki mają za to rozszerzone elementy zabaw edukacyjnych.

Literatura dla malucha

Bajki, wiersze, rymowanki, wyliczanki i inscenizacje – wszystko to co dzieci lubią najbardziej. Rozwijamy mowę, pamięć, motorykę. Odpowiednia dawka gimnastyki buzi i języka.

Malowanie na dywanie

Rysowanie, malowanie, kolorowanie, ulepianie, wydzieranie – czyli tym razem coś dla oka. Dzieci uczą się tutaj podstaw estetyki, zasad kompozycji, umiejętności manualnych oraz wyrażania emocji i myśli.

Zabawy i gry ruchowe

Czasem wystarczy piłka i trochę wolnego miejsca, aby zabawa była zupełnie udana. My nie poprzestajemy na tym i inspirujemy dzieci do wszechstronnie rozwijających gier i zabaw. Wykorzystujemy przy tym wiele rekwizytów oraz żłobkowy ogród.

Rytmika

Dwa razy w tygodniu dzieci biorą udział w zajęciach rytmiki przy akompaniamencie pianina. Rozwijamy wtedy ich słuch, poczucie rytmu i integrację sensoryczną.

6:30 – 9:00

Rozpoczęcie dnia. Zajęcia w bawialni.

9:00 – 10:00

Czas na higienę oraz śniadanie.

10:00 – 11:30

Zajęcia i zabawy przedpołudniowe w bawialni lub ogrodzie.

11.30 – 12:00

Czas na obiad.

12:00 – 14:00

Zabiegi higieniczne oraz przygotowanie do snu i poobiednia drzemka.

14:00-15:00

Czas na zupę, dla dzieci, które się przebudziły.

15:00-16:00

Zabawy popołudniowe w bawialni lub ogrodzie.

16:00-17:00

Podwieczorek i zabawy dowolne